Strona głównaRodziceFormacjaAktualnościKurs dla Nowych Rodziców - zapraszamy nowe Rodziny

Kurs dla Nowych Rodziców - zapraszamy nowe Rodziny

Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy dołączyli do nas we wrześniu lub w drugim półroczu poprzedniego roku oraz wszystkich zainteresowanych na Kurs dla Nowych Rodziców, który odbędzie się w sobotę 21 września, w godz. 8.45- 14.00. Przypominamy, że jednorazowe odbycie kursu jest OBOWIĄZKOWE dla każdego rodzica sternikowego. Spotkanie to świetna okazja, aby poznać lepiej nasze przedszkole i szkoły, zobaczyć jak pracujemy na co dzień i dowiedzieć się co robić, aby efekty naszej współpracy były jak najlepsze. W czasie spotkania zostanie zaprezentowana również oferta kursów Akademii Familijnej. W celu przygotowania materiałów oraz sali wykładowej, prosimy o potwierdzenie zgłoszenia do wtorku 18 września w sekretariacie Źródła lub mailowo - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Serdecznie Zapraszamy!

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 16 wrzesień 2019 12:12

Użytkownicy

Odwiedza nas 548 gości oraz 0 użytkowników.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania napisz do nas na adres

przedszkole.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

szkola.zrodlo@krakow.sternik.edu.pl

lub skorzystaj z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

"Źródło" Szkoła Podstawowa Fundacji Sternik-Kraków

ul. Radzikowskiego 52, 31-305 Kraków-Azory